|
|
|
|
 |
cc
2001-05-11 12:55:26
|
98
|
ebben azert szerepe lehet az egyebkent is rossz korulmenyeknek, a lakohelynek, a taplalkozasnak es legvegul az egeszsegugynek, ami kepes felismerni.
en egyebkent inkabb textaner velekedeset erzem realisabbnak. en ugyan kivaltsagos kozegbe kerurltem, mert allambacsi kiemelt a kozalkalmazotti retegbol, de engem azert zavar, hogy a kozepiskolai tanar felesegem fizetesebol ezen kedvezmenyhalmaz toredeket kaphatnank csak meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Tappancs
2001-05-11 09:43:41
|
90
|
| A minap olvastam egy felmérést, hogy a szellemi fogyatékos újszülöttek kb. 70-80%-a roma. (Az elsősök közt mindössze egyharmados a romák aránya). A cikkben éppen a rokonok közötti "beltenyészet"-tel indokolták a degeneráltak gyakoribb előfordulását. |
|
Előzmény:
 |
cc
2001-05-09 11:49:59
|
16
|
bagojj, erdekesek a sztereotipiaid, de en a helyedben nem hangoztatnam. ha nagyon finoman akarok velemenyt nyilvanitani, akkor azt mondom rajuk, hogy torzak es nem tipikus.
kedves unnamed,
mivel a problema fennall, jogos, hogy sokkal elobb kellett volna elinditani ezeket a programokat. ugyanakkor eddig nem mondtak ki ilyet. szoval, a megvaltoztatott csaladpolitikanak ez szvsz szorosan vett resze kell hogy legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|