Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2001-05-10 23:22:32 81
Aki akar, az talál Freddykém!
Én is ezt hittem egy darabig, mint te, de aztán valami Piszok Alfréd kioktatott a cigányokkal kapcsolatban, - azóta szerintem sincs igazad itten...
:O)))))
A hozzászólás:
Piszkos Fred Creative Commons License 2001-05-10 23:16:27 80
"A múlt századi helyzet az egészen más volt, azért születhetett több gyerek egy családban, mert sokkal többen haltak meg és rövidebb ideig éltek és nem volt ennyire benépesedve a Föld. "

Nem utolso sorban volt munkalehetoseg a kepzetlen tomegek szamara is. Aki birta az iramot kaszalaskor vagy favagaskor, attol nemigen kerdeztek mit tud a Newtoni eroegyenletekrol. Es megelt belolle.

Manapsag hiaba birna, nincs ra szukseg. Elvegzi sok100 eros ember munkajat az az egy cingar mernok, aki ugyan felpercet sem birna az iramot kaszalaskor, de tokeletesen erti az eroegyenleteket, a belsoegesu motorokat, stb stb, es igy meg tud tervezni egy gepet, ami aztan sokkal olcsobban es gazdasagosabban elvegzi a nehez fizikai munkat.

Tehat nem ugyanaz a helyzet ma, es 100 evvel ezelott, ha valaki nem jart iskolaba, helyette othol dolgozott. 100 evvel ezelott ugy is megelt. Manapsag a kepzetlen (kulonosen az analfabeta) lakossag mar igen nehezen talal maganak munkat.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2001-05-10 23:00:18 78
Csá!

A múlt századi helyzet az egészen más volt, azért születhetett több gyerek egy családban, mert sokkal többen haltak meg és rövidebb ideig éltek és nem volt ennyire benépesedve a Föld. Ma sokkal többen maradnak életben, hosszab ideig élnek és már igen sokan vagyunk. Akkor az volt az emberiség célja, hogy benépesítse a Földet. Mára benépesítettük, most egymás melett kell élnünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!