Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2001-05-10 15:53:33 64
Nem hiszem hogy a statisztika mást mutatna.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-05-10 15:06:29 59
Mar megint a szulok alapjan itelsz....
Előzmény:
micu Creative Commons License 2001-05-10 14:44:40 58
Pedig szerintem igenis szabályozni kellene a dolgot. A 8 gyerekes kábszeres vagy alkoholista lumpen családban aligha fog a társadalom számára értékes sebészprofesszor vagy kutató, esetleg informatikus születni. Különösen ha a apuka és anyuka alkoholizmusa és dohányzása miatt már az 5. gyerek sem volt teljesen normális a 6.. meg már egyértelműen szellemi fogyatékos. Ez egyébként külön ösztönző erő, mivel így a gyerek nagykorúvá válása után is kapja az állami támogatást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!