|
|
|
|
 |
micu
2001-05-10 15:53:33
|
64
|
| Nem hiszem hogy a statisztika mást mutatna. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-05-10 15:06:29
|
59
|
| Mar megint a szulok alapjan itelsz.... |
|
Előzmény:
 |
micu
2001-05-10 14:44:40
|
58
|
| Pedig szerintem igenis szabályozni kellene a dolgot. A 8 gyerekes kábszeres vagy alkoholista lumpen családban aligha fog a társadalom számára értékes sebészprofesszor vagy kutató, esetleg informatikus születni. Különösen ha a apuka és anyuka alkoholizmusa és dohányzása miatt már az 5. gyerek sem volt teljesen normális a 6.. meg már egyértelműen szellemi fogyatékos. Ez egyébként külön ösztönző erő, mivel így a gyerek nagykorúvá válása után is kapja az állami támogatást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|