|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-05-10 15:06:29
|
59
|
| Mar megint a szulok alapjan itelsz.... |
|
A hozzászólás:
 |
micu
2001-05-10 14:44:40
|
58
|
| Pedig szerintem igenis szabályozni kellene a dolgot. A 8 gyerekes kábszeres vagy alkoholista lumpen családban aligha fog a társadalom számára értékes sebészprofesszor vagy kutató, esetleg informatikus születni. Különösen ha a apuka és anyuka alkoholizmusa és dohányzása miatt már az 5. gyerek sem volt teljesen normális a 6.. meg már egyértelműen szellemi fogyatékos. Ez egyébként külön ösztönző erő, mivel így a gyerek nagykorúvá válása után is kapja az állami támogatást. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-05-10 13:42:36
|
56
|
Az elkepzeleseddel van nehany gondom. Eloszor is az, hogy megkulonbozteted azokat a gyerekeket, aki jarnak iskolaba azoktol, akik nem, marpedig a raszorulo csaladokban nem a gyerek dont az iskolaba jarasrol. Ha a csaladi potlekot megvonod, azzal a gyereket bunteted, nem csak a szuloket. A gyerek nem tehet arrol, ha a szulo nem tesz meg erte mindent. Pont errol szol az itteni vita. Az ilyen gyekeket csak ugy vedheted meg a szuloktol, hogy szabalyozod valamilyen modon a szuleteset, ami visszavezet az erdeti kerdeshez.
Abban egyebkent 100%-ig egyetertek veled, hogy osztonozni kell a szuloket, hogy iskolaba jarassak a gyerkuket. A kerdes csak az, hogy tudod ezt ugy csinalni, hogy a szankciokal csak a szuloket karositod, es nem a gyereket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|