|
|
|
|
 |
Bbalázs
2001-05-10 06:58:01
|
34
|
Jó válasz, egyetértek!
Csak egy bökkenő van:
Több rendőrt,börtönt, stb. is elkell tartani.
Azért, egyidő után már nagyon uncsi.... |
|
A hozzászólás:
 |
salk
2001-05-10 06:50:06
|
33
|
Bbalázs!
Ez pont az a helyzet, mint amikor én egyetlen pártot, egyházat sem akarok, mégis akaratom ellenére eltartom őket.
Akkor inkább a gyerekekre akaratom és tudtom nélkül.
salk |
|
Előzmény:
 |
Bbalázs
2001-05-10 06:46:54
|
32
|
Kedves Librálisok !
"Te nem mersz gyereket vállalni mert a jövedelmed nem elég ahhoz hogy biztonságban felneveld, ugyanakkor eltartasz pár idegen gyereket tudtodon és akaratodon kívül."
Kiváncsi vagyok erre, hogy varrtok gombot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|