Keresés

Részletes keresés

Bbalázs Creative Commons License 2001-05-10 06:58:01 34
Jó válasz, egyetértek!

Csak egy bökkenő van:
Több rendőrt,börtönt, stb. is elkell tartani.
Azért, egyidő után már nagyon uncsi....

A hozzászólás:
salk Creative Commons License 2001-05-10 06:50:06 33
Bbalázs!

Ez pont az a helyzet, mint amikor én egyetlen pártot, egyházat sem akarok, mégis akaratom ellenére eltartom őket.

Akkor inkább a gyerekekre akaratom és tudtom nélkül.

salk

Előzmény:
Bbalázs Creative Commons License 2001-05-10 06:46:54 32
Kedves Librálisok !

"Te nem mersz gyereket vállalni mert a jövedelmed nem elég ahhoz hogy biztonságban felneveld, ugyanakkor eltartasz pár idegen gyereket tudtodon és akaratodon kívül."

Kiváncsi vagyok erre, hogy varrtok gombot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!