|
|
|
|
 |
cc
2001-05-10 08:03:46
|
37
|
mar megbocsassatok, de az itt felvetett zavaros gondolatnak mi koze a liberalizmushoz?
nagyon tudom sajnalni azokat, akik anyagi megfontolasbol nem vallalnak gyereket. bar megjegyeznem, hogy a jobboldali konzervativ ertekeket vallo kormanyzat biztat erre. |
|
 |
1x1
2001-05-10 07:57:39
|
35
|
Kedves Bbalazs!
Ezt a kerdest mar tobb topicban feltettuk a liberalis oldalnak, de sajna soha nem sikerult semmifele valaszt kapni ra. Talan itt sikerul...
Egyebkent mindenkinek ajanlom, hogy nezzen el a Csaladtamogatas topicba, gyakorlatilag ez a kerdes kerult kivesezesre Hegyivadasz vezerletevel.
Udv
1x1 |
|
 |
salk
2001-05-10 06:50:06
|
33
|
Bbalázs!
Ez pont az a helyzet, mint amikor én egyetlen pártot, egyházat sem akarok, mégis akaratom ellenére eltartom őket.
Akkor inkább a gyerekekre akaratom és tudtom nélkül.
salk |
|
A hozzászólás:
 |
Bbalázs
2001-05-10 06:46:54
|
32
|
Kedves Librálisok !
"Te nem mersz gyereket vállalni mert a jövedelmed nem elég ahhoz hogy biztonságban felneveld, ugyanakkor eltartasz pár idegen gyereket tudtodon és akaratodon kívül."
Kiváncsi vagyok erre, hogy varrtok gombot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|