|
|
|
|
 |
missparker
2001-05-09 16:08:02
|
27
|
| Én úgy vettem észre, te sem megoldásokat soroltál fel a hozzászólásaidban... |
|
A hozzászólás:
 |
unnamed
2001-05-09 15:33:39
|
26
|
| Az egészben az a legszörnyűbb, hogy itt lassan kialakul egy konszezus, miszert van probléma és meg kellene oldani, de ennél többet nem tudunk tenni. Az értelmes emberek itt beszélgetnek egymással, felelősséggel döntenek a gyerekvállalásról, nevelgetik-szeretgetik a törpicseket otthon, de mindeközben a sötét nyulak... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|