Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoorka Creative Commons License 2001-05-09 13:53:57 1
Iiiigen, már többen próbáltak lebeszélni az üggyel kapcsolatban, de a lelkesedésem törtetlen :)

Előzmény:
Monthy Creative Commons License 2001-05-09 10:54:41 0
Eleve nehéz tengeri élőlényt akváriumban tartani, de a csíkóhal különösen érzékeny állatka. Nem lesz olcsó mulatság belőni a só tömegszázalékát, a ph-t, a keménységet stb. Sok sikert hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!