|
|
|
|
 |
lujza
2001-05-09 13:42:16
|
20
|
| Engem ugyanezért a hozzászólásért már legalább 10-en lerasszistáztak volna... |
|
A hozzászólás:
 |
Lujza71
2001-05-09 12:01:14
|
18
|
Sziasztok
Lehet hogy hü***-vagyok de felötlött egy gondolat.
Ha minden felnőtt embernek aki vállalja a kisebbségi létét és a gyermektelenségét adunk segély alanyi jogon lehet 20 év múlva már nem is lenni problémánk. Ez a rossz megoldás.
Jó,ha valahogy a gyerekeket sikerülne a társadalomba beilleszteni.Megalkotni a hetes kollégium rendszert,ahol valódi és baráti nem kirekesztő életre nevelés folyna.Segélyt csak az kapna aki beíratja és ide járatja a gyereket.
Igaz ez baromi sok pénz emésztene fel de szerintem megérné.
Lujzi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|