Keresés

Részletes keresés

lujza Creative Commons License 2001-05-09 13:42:16 20
Engem ugyanezért a hozzászólásért már legalább 10-en lerasszistáztak volna...
A hozzászólás:
Lujza71 Creative Commons License 2001-05-09 12:01:14 18
Sziasztok

Lehet hogy hü***-vagyok de felötlött egy gondolat.
Ha minden felnőtt embernek aki vállalja a kisebbségi létét és a gyermektelenségét adunk segély alanyi jogon lehet 20 év múlva már nem is lenni problémánk. Ez a rossz megoldás.

Jó,ha valahogy a gyerekeket sikerülne a társadalomba beilleszteni.Megalkotni a hetes kollégium rendszert,ahol valódi és baráti nem kirekesztő életre nevelés folyna.Segélyt csak az kapna aki beíratja és ide járatja a gyereket.
Igaz ez baromi sok pénz emésztene fel de szerintem megérné.

Lujzi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!