Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-05-05 12:03:07 25
Kerdes hogy telleg helytall-e, nemcsak a Zsemzscsuzsina Szocsi ellen?? Nemzetkozi szinten eleg keves a Tbanya elleni 0-0 :)))
Előzmény:
szaki2 Creative Commons License 2001-05-05 11:59:52 24
Szerintem csak a FRADI az, amelyik helytall a nemzetkozi kupakban, a tobbiek egni fognak, mint a Reischtag.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!