Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-05-04 23:58:26 23
csak a bajnoki 2. és a kupagyőztes indul Uefa kupában vagy a bajnoki 3. is ?
Előzmény:
real magpie Creative Commons License 2001-05-04 23:54:22 22
Na, ezen én is megdöbbentem, amikor olvastam az újságban.Mondjuk nincs sok esélyük a BLre, vagy az Uefára...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!