Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-05-04 23:35:58 20
pontosan
Előzmény:
real magpie Creative Commons License 2001-05-04 23:35:06 19
Szal én már azon szörnyülködöm, hogy mit fognak teljesíteni az UEFA-kupában... A teljesítményükért le a kalappal előttük, de a kupaindulást hagyják már meg a Dunaferrnek, vagy a Mötökának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!