Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-05-04 23:34:57 18
Hat igen, de ha bele gondolsz hogy pl a DVSC-nel csak 2 meccset tudnek felhozni, ahol igencsak nagy segitseget nyujtott a biro az ellennek! Igy eleg nehez sajnos :(
De azert en meg bizok benne hogy bennmaradunk, jollehet nem sok eselyunk maradt...
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-05-04 23:33:18 17
Ellenben az elég nagy szégyene a magyar focinak hogy nincs NB1-es valódi Dél-magyar klub és az egyetlen keletis is kiesésre áll...még csak az kéne hogy újabb pesti csapat jusson valamelyik vidéki helyére...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!