Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-05-04 23:30:47 16
nem hinném hogy végig dobogón maradnak de ki már nem esnek...pedig az elején nagyon úgy tűnt
Előzmény:
Campi Creative Commons License 2001-05-04 23:29:49 15
Bazer meg a vegen bajnok lesz a Kispest.
Hehehehe rohognom kell... Uristen hova sullyed a magyar foci meg????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!