Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-05-04 20:52:57 38
Szerinted mi a jó?
Attilio Creative Commons License 2001-05-04 19:48:27 37
ha még visszanézel írd le a véleményed (szerintem te még a Championship Managerre is 5 perc után azt mondanád hogy pocsék pedig....)
Attilio Creative Commons License 2001-05-04 18:36:30 35
hát nem is Counter-Strike osoknak készült :)
A hozzászólás:
KeFe Creative Commons License 2001-05-04 18:31:43 34
Ez egy szar...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!