|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-05-04 19:57:44
|
389
|
| Megkérdezhetem, miért írtad ezt ide? |
|
A hozzászólás:
 |
mokuss
2001-04-29 18:54:28
|
388
|
Állatbarátok (védők) oldala:
http://extra.hu/orph |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-04-29 18:32:16
|
387
|
Azt például biztosan tudom, hogy a macskák látása sokkal jobb a kutyákénál!
Ez nyilván azt jelenti, hogy olyan szituációban is képes (fény hordozta) információt felvenni amelyben egy kutya nem lenne képes.
A kérdés az, hogy vajon a (bármely érzékszerv által) felvett információt melyik faj képes jobban (akurátusabban) feldolgozni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|