Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-05-04 19:57:44 389
Megkérdezhetem, miért írtad ezt ide?
A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-04-29 18:54:28 388
Állatbarátok (védők) oldala:
http://extra.hu/orph
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-29 18:32:16 387
Azt például biztosan tudom, hogy a macskák látása sokkal jobb a kutyákénál!
Ez nyilván azt jelenti, hogy olyan szituációban is képes (fény hordozta) információt felvenni amelyben egy kutya nem lenne képes.

A kérdés az, hogy vajon a (bármely érzékszerv által) felvett információt melyik faj képes jobban (akurátusabban) feldolgozni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!