Keresés

Részletes keresés

mokuss Creative Commons License 2001-04-29 18:54:28 388
Állatbarátok (védők) oldala:
http://extra.hu/orph
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-29 18:32:16 387
Azt például biztosan tudom, hogy a macskák látása sokkal jobb a kutyákénál!
Ez nyilván azt jelenti, hogy olyan szituációban is képes (fény hordozta) információt felvenni amelyben egy kutya nem lenne képes.

A kérdés az, hogy vajon a (bármely érzékszerv által) felvett információt melyik faj képes jobban (akurátusabban) feldolgozni!

Előzmény:
terrigena Creative Commons License 2001-04-29 01:04:28 386
Ezt így önmagában kategorikusan kijelenteni elég gázos. Attól függ, milyen szempontból. Van, amiben a macskák erősebbek, van, amiben a kutyák...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!