Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-04-29 18:32:16 387
Azt például biztosan tudom, hogy a macskák látása sokkal jobb a kutyákénál!
Ez nyilván azt jelenti, hogy olyan szituációban is képes (fény hordozta) információt felvenni amelyben egy kutya nem lenne képes.

A kérdés az, hogy vajon a (bármely érzékszerv által) felvett információt melyik faj képes jobban (akurátusabban) feldolgozni!

A hozzászólás:
terrigena Creative Commons License 2001-04-29 01:04:28 386
Ezt így önmagában kategorikusan kijelenteni elég gázos. Attól függ, milyen szempontból. Van, amiben a macskák erősebbek, van, amiben a kutyák...
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-27 20:07:38 385
Kedves Mindenki!

Remélem akad majd még egy két hozzászóló, véleményem szerint van mit tisztázni!

Fordítsuk komolyra a szót, bevallom néha egy kicsit elragadtattam magam, ezért elnézést is kell kérjek!

Ki ért egyet abban, hogy azért a macskák gyenkébb képességűek a kutyáknál?

(Az is írjon, aki szerint ez nem igaz, csak kérem indokolja!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!