Keresés

Részletes keresés

terrigena Creative Commons License 2001-04-29 01:04:28 386
Ezt így önmagában kategorikusan kijelenteni elég gázos. Attól függ, milyen szempontból. Van, amiben a macskák erősebbek, van, amiben a kutyák...
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-27 20:07:38 385
Kedves Mindenki!

Remélem akad majd még egy két hozzászóló, véleményem szerint van mit tisztázni!

Fordítsuk komolyra a szót, bevallom néha egy kicsit elragadtattam magam, ezért elnézést is kell kérjek!

Ki ért egyet abban, hogy azért a macskák gyenkébb képességűek a kutyáknál?

(Az is írjon, aki szerint ez nem igaz, csak kérem indokolja!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!