|
|
|
|
 |
terrigena
2001-04-29 01:04:28
|
386
|
| Ezt így önmagában kategorikusan kijelenteni elég gázos. Attól függ, milyen szempontból. Van, amiben a macskák erősebbek, van, amiben a kutyák... |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-04-27 20:07:38
|
385
|
Kedves Mindenki!
Remélem akad majd még egy két hozzászóló, véleményem szerint van mit tisztázni!
Fordítsuk komolyra a szót, bevallom néha egy kicsit elragadtattam magam, ezért elnézést is kell kérjek!
Ki ért egyet abban, hogy azért a macskák gyenkébb képességűek a kutyáknál?
(Az is írjon, aki szerint ez nem igaz, csak kérem indokolja!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|