|
|
|
|
 |
Mr. Cyber
2001-04-22 00:49:49
|
382
|
OFF
De hát ő Afrikában van... |
|
A hozzászólás:
 |
terrigena
2001-04-22 00:37:48
|
381
|
Hát ez elég gyenge beszólás volt, Dr. Hörg vagy Sör Kálmán is igényesebben cizellál.
OFF
ha értelmes állatot akarsz, ott a Bröcsény |
|
Előzmény:
 |
Mr. Cyber
2001-04-21 22:01:23
|
380
|
Terrigenya:
"Te most is meg vagy győződve, hogy az állatok hülye tuskók, akiknek szavakban megfogalmazott gondolatok híján nem lehetnek normális érzelmei se."
Néhány állat tényleg elég tuskó. Például a békák olyan primitív bunkók, hogy azon magam is elcsodálkoztam. Kedves Terrigenya, mondjál nekem akárcsak egy példát arra, amikor egy béka valami konstruktívat cselekedett. A békák olyannyira hülyék, hogy még azt se tudják, hogy hogy mi az a sörnyitó. Egy-két éve láttam valahol egy békát, és akkor éppen az volt a programja, hogy ült egy levél tövében és leste a legyeket. Hát, mit mondjak, nagyon kreatív. A békáknál senki sem hülyébb. Az ostobaság egyik legtipikusabb esete. Mit lehet elvárni egy békától? Te például mit bíznál rá egy kretén békára? Egy békának még a nézéséből is messziről lerí, hogy idióta. Szerintem nincs nagyobb szívás, mint egy béka. Ha lenne egy békám, biztosan elajándékoznám valakinek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|