|
|
|
|
 |
Attiska
2001-04-18 10:03:16
|
24
|
Skrzetuski!
> Még a végén jó útra térünk itt a sok dobozos
> vásárlással :)
Jaj, ez egy kicsit nyálas duma volt. :))) Egyébként én meg az IL-2-őt jegyeztettem elő. Biztos jó lesz ez a játék, de én először az IL-2-őt veszem meg, utána (míg egy picit nem lesz olcsób), a Tropico-t. Addig meg elleszek a warezzel. :) Amúgy én is nagyon várom. |
|
A hozzászólás:
 |
Skrzetuski
2001-04-17 22:07:16
|
22
|
Nem , kedvezmény az nincs .Szerintem ők is tudják hogy kedvezmény nélkül sem fog rájuk rohadni az árú . Amúgy pontos árat nem tudtak mondani , de az tuti hogy 10 e huf fölött lesz . A Black and White most 12990 körül van ott. Ha túl sokan érdeklődünkk lehet hogy vérszemet kapnak , és jól felnyomják az árát :)
Amúgy szerintem tényleg olyan jó lesz mint ahogy tűnik . Az előzetes infók csak részletekkel foglalkoznak , de azok is mennyire sokatigérőek !
Még a végén jó útra térünk itt a sok dobozos vásárlással :)
Adios Amigos ! |
|
Előzmény:
 |
J-MAN
2001-04-17 19:49:10
|
21
|
Mennyibe kerül így előjegyzéssel? Adnak rá kedvezményt?
Ha csak megközelíti amennyire ígéretes, én is dobozosan fogom megvenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|