Keresés

Részletes keresés

Skrzetuski Creative Commons License 2001-04-17 22:07:16 22
Nem , kedvezmény az nincs .Szerintem ők is tudják hogy kedvezmény nélkül sem fog rájuk rohadni az árú . Amúgy pontos árat nem tudtak mondani , de az tuti hogy 10 e huf fölött lesz . A Black and White most 12990 körül van ott. Ha túl sokan érdeklődünkk lehet hogy vérszemet kapnak , és jól felnyomják az árát :)
Amúgy szerintem tényleg olyan jó lesz mint ahogy tűnik . Az előzetes infók csak részletekkel foglalkoznak , de azok is mennyire sokatigérőek !
Még a végén jó útra térünk itt a sok dobozos vásárlással :)

Adios Amigos !

A hozzászólás:
J-MAN Creative Commons License 2001-04-17 19:49:10 21
Mennyibe kerül így előjegyzéssel? Adnak rá kedvezményt?

Ha csak megközelíti amennyire ígéretes, én is dobozosan fogom megvenni.

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-04-17 18:32:26 20
ezek szerint neked is ritkán jön be egy játék ennyire :) (már én is előjegyeztem !)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!