Keresés

Részletes keresés

Skrzetuski Creative Commons License 2001-04-17 22:12:23 23
Bejön - bejön , és ez a minimum !Szerintem hamarosan a TROPICO pólók gyártása lesz az egyik legjobb üzlete a nyárnak .Nagyon kiváncsi vagyok hogy a megjelenés után miféle forgalom lesz itt tapasztalható .
De addig is várni és várni...
J-MAN Creative Commons License 2001-04-17 19:49:10 21
Mennyibe kerül így előjegyzéssel? Adnak rá kedvezményt?

Ha csak megközelíti amennyire ígéretes, én is dobozosan fogom megvenni.

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-04-17 18:32:26 20
ezek szerint neked is ritkán jön be egy játék ennyire :) (már én is előjegyeztem !)
Előzmény:
Skrzetuski Creative Commons License 2001-04-17 18:21:38 19
Köszi a tippet Attilo , föl is hívtam őket és előjegyeztettem 1 TROICO -t a nevemre .Csodás érzés volt...Nem is tudom hogy hogy bírom ki a megjelenésig hátralévő napokat .
Éltessen minket addig is a remény ,
hasta luego , amigos !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!