|
|
|
|
 |
Skrzetuski
2001-04-17 22:12:23
|
23
|
Bejön - bejön , és ez a minimum !Szerintem hamarosan a TROPICO pólók gyártása lesz az egyik legjobb üzlete a nyárnak .Nagyon kiváncsi vagyok hogy a megjelenés után miféle forgalom lesz itt tapasztalható .
De addig is várni és várni... |
|
 |
J-MAN
2001-04-17 19:49:10
|
21
|
Mennyibe kerül így előjegyzéssel? Adnak rá kedvezményt?
Ha csak megközelíti amennyire ígéretes, én is dobozosan fogom megvenni. |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-04-17 18:32:26
|
20
|
| ezek szerint neked is ritkán jön be egy játék ennyire :) (már én is előjegyeztem !) |
|
Előzmény:
 |
Skrzetuski
2001-04-17 18:21:38
|
19
|
Köszi a tippet Attilo , föl is hívtam őket és előjegyeztettem 1 TROICO -t a nevemre .Csodás érzés volt...Nem is tudom hogy hogy bírom ki a megjelenésig hátralévő napokat .
Éltessen minket addig is a remény ,
hasta luego , amigos !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|