Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-04-17 18:32:26 20
ezek szerint neked is ritkán jön be egy játék ennyire :) (már én is előjegyeztem !)
A hozzászólás:
Skrzetuski Creative Commons License 2001-04-17 18:21:38 19
Köszi a tippet Attilo , föl is hívtam őket és előjegyeztettem 1 TROICO -t a nevemre .Csodás érzés volt...Nem is tudom hogy hogy bírom ki a megjelenésig hátralévő napokat .
Éltessen minket addig is a remény ,
hasta luego , amigos !!!
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-04-16 18:04:03 18
fogalmam sincs de a CD Galaxisba érkezőkből kapásból rendelek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!