Keresés

Részletes keresés

terrigena Creative Commons License 2001-04-17 00:31:47 376
Épp ez az, hogy semmivel nem vagyok előrébb, és ezért is adtam fel. A topiklátogatók gyakorlatilag egyöntetű véleménye ellenére Te most is meg vagy győződve, hogy az állatok hülye tuskók, akiknek szavakban megfogalmazott gondolatok híján nem lehetnek normális érzelmei se. Nem tudok több érvet, 371 hozzászólás óta nem finomult a véleményed, miért pont nekem sikerülne áttörést elérni?
Ezt ne vedd személyesnek, nem sértegetni akarok, csak egyszerűen nincs érvem, ami elgondolkozásra kényszerítene. Ha mégis eszembe jut, írok.
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-17 00:04:37 375
Ez a legegyszerűbb kibúvó!

Most ez így jó? Előrébb vagy?

Ui: Ez a reakció tényleg meglepett. Reméltem, hogy itt a fórumon nem találkozom ilyenekkel...

Előzmény:
terrigena Creative Commons License 2001-04-16 23:58:09 374
reménytelen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!