|
|
|
|
 |
terrigena
2001-04-17 00:31:47
|
376
|
Épp ez az, hogy semmivel nem vagyok előrébb, és ezért is adtam fel. A topiklátogatók gyakorlatilag egyöntetű véleménye ellenére Te most is meg vagy győződve, hogy az állatok hülye tuskók, akiknek szavakban megfogalmazott gondolatok híján nem lehetnek normális érzelmei se. Nem tudok több érvet, 371 hozzászólás óta nem finomult a véleményed, miért pont nekem sikerülne áttörést elérni?
Ezt ne vedd személyesnek, nem sértegetni akarok, csak egyszerűen nincs érvem, ami elgondolkozásra kényszerítene. Ha mégis eszembe jut, írok. |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-04-17 00:04:37
|
375
|
Ez a legegyszerűbb kibúvó!
Most ez így jó? Előrébb vagy?
Ui: Ez a reakció tényleg meglepett. Reméltem, hogy itt a fórumon nem találkozom ilyenekkel... |
|
Előzmény:
 |
terrigena
2001-04-16 23:58:09
|
374
|
| reménytelen... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|