|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-17 00:04:37
|
375
|
Ez a legegyszerűbb kibúvó!
Most ez így jó? Előrébb vagy?
Ui: Ez a reakció tényleg meglepett. Reméltem, hogy itt a fórumon nem találkozom ilyenekkel... |
|
A hozzászólás:
 |
terrigena
2001-04-16 23:58:09
|
374
|
| reménytelen... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-04-16 23:53:03
|
373
|
1.) Egy néhány hónapos csecsemő, még nem elég tudatos a megsértődéshez.
2.) Nem kell a tudományos definícióval tisztábanlenni, elég csak ismerni az érzést!!!
Egy macska nem sejtheti milyen az a nevetés, ha nem tudja milyen az a nevetés.
Ez roppant egyszerű!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|