|
|
|
|
 |
terrigena
2001-04-16 23:58:09
|
374
|
| reménytelen... |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-04-16 23:53:03
|
373
|
1.) Egy néhány hónapos csecsemő, még nem elég tudatos a megsértődéshez.
2.) Nem kell a tudományos definícióval tisztábanlenni, elég csak ismerni az érzést!!!
Egy macska nem sejtheti milyen az a nevetés, ha nem tudja milyen az a nevetés.
Ez roppant egyszerű!!! |
|
Előzmény:
 |
terrigena
2001-04-16 23:42:30
|
370
|
| A néhány hónapos nevető csecsemő is biztosan tudatában van a nevetés tudományos definíciójának, és annak, hogy ő most egy mennyire komplex tevékenységsort hajt végre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|