|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-16 23:53:03
|
373
|
1.) Egy néhány hónapos csecsemő, még nem elég tudatos a megsértődéshez.
2.) Nem kell a tudományos definícióval tisztábanlenni, elég csak ismerni az érzést!!!
Egy macska nem sejtheti milyen az a nevetés, ha nem tudja milyen az a nevetés.
Ez roppant egyszerű!!! |
|
A hozzászólás:
 |
terrigena
2001-04-16 23:42:30
|
370
|
| A néhány hónapos nevető csecsemő is biztosan tudatában van a nevetés tudományos definíciójának, és annak, hogy ő most egy mennyire komplex tevékenységsort hajt végre. |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-04-15 19:24:07
|
367
|
Kedves Mindenki!
Az állatok azért biztos nem sértődhetnek meg, hogy kiröhögjük Őket, mert ahhoz tudniuk kellene, mit jelent nevetni, mi annak az indittatása.
Mivel az állatoknak nincs humorérzékük, el lehet vetni azt az elképzelést is, hogy tudják milyen érzés nevetni, hogy magukravegyenek egy általuk értelmezhetetlen jelenséget... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|