|
|
|
|
 |
Skrzetuski
2001-04-17 18:21:38
|
19
|
Köszi a tippet Attilo , föl is hívtam őket és előjegyeztettem 1 TROICO -t a nevemre .Csodás érzés volt...Nem is tudom hogy hogy bírom ki a megjelenésig hátralévő napokat .
Éltessen minket addig is a remény ,
hasta luego , amigos !!! |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-04-16 18:04:03
|
18
|
| fogalmam sincs de a CD Galaxisba érkezőkből kapásból rendelek :) |
|
Előzmény:
 |
Skrzetuski
2001-04-16 17:26:32
|
17
|
Hola !
Az elmúlt két napban (mivel a munkahelyemre kényszerítettek )átvizsgáltam az összes TROPICO
-s oldalt , és amit találtam az nagyon tuti volt .
Ha végre itt lesz a játék , akkor asszem nem igen fogunk itt férni az üzenetektől .
Apropó , nem tudja valaki hogy mi a helyzet a megjelenés dátumával ? Itt lejebb 24.-e van , de több helyen talátam a 15. vagy 16. -át.
És vajon kis hazánkban hol lehet majd hozzájutni és mikor . Már úgy értem hogy ...khm...szóval most dobozban , számlásan , stb . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|