Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-04-16 18:04:03 18
fogalmam sincs de a CD Galaxisba érkezőkből kapásból rendelek :)
A hozzászólás:
Skrzetuski Creative Commons License 2001-04-16 17:26:32 17
Hola !

Az elmúlt két napban (mivel a munkahelyemre kényszerítettek )átvizsgáltam az összes TROPICO
-s oldalt , és amit találtam az nagyon tuti volt .
Ha végre itt lesz a játék , akkor asszem nem igen fogunk itt férni az üzenetektől .
Apropó , nem tudja valaki hogy mi a helyzet a megjelenés dátumával ? Itt lejebb 24.-e van , de több helyen talátam a 15. vagy 16. -át.
És vajon kis hazánkban hol lehet majd hozzájutni és mikor . Már úgy értem hogy ...khm...szóval most dobozban , számlásan , stb .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!