|
|
|
|
 |
terrigena
2001-04-16 23:42:30
|
370
|
| A néhány hónapos nevető csecsemő is biztosan tudatában van a nevetés tudományos definíciójának, és annak, hogy ő most egy mennyire komplex tevékenységsort hajt végre. |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-04-15 19:24:07
|
367
|
Kedves Mindenki!
Az állatok azért biztos nem sértődhetnek meg, hogy kiröhögjük Őket, mert ahhoz tudniuk kellene, mit jelent nevetni, mi annak az indittatása.
Mivel az állatoknak nincs humorérzékük, el lehet vetni azt az elképzelést is, hogy tudják milyen érzés nevetni, hogy magukravegyenek egy általuk értelmezhetetlen jelenséget... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|