Keresés

Részletes keresés

kataka Creative Commons License 2001-04-14 22:23:31 359
irj az értelmi szintjüknek megfelelően, és ezzel nem azt mondom, hogy buták, csak máshogy gondolkoznak, sok mindent még nem értenek meg, nem látnak téged. kicsit tömörebben kellene irnod, több megértés lenne belőle, hidd el, meglehet valamit magyarázni egyszerübben is, sokkal hétköznapibb szavakkal, ebből jobban értenek hidd el.
Biga Cubensis Creative Commons License 2001-04-14 22:19:16 358
Légy kedves, türelmes és szelíd. Ha szeretetet sugárzol, a támadóidat felolvasztja és barátaid lehetnek vagy rajtad való fogás híján egyszerűen csak továbbállnak :)
A hozzászólás:
birs Creative Commons License 2001-04-14 22:15:29 357
"Birs, nem mondtak meg neked, hogy az internet teli van unatkozo kozepiskolasokkal, akiket ugy altalaban nem erdekel semmi komolyabb dolog?"

Ezek mind középiskolások? Mert mindegyik azt írja magáról, hogy egyetemista. Megjegyzem gyanus volt egyik-másik "értelmi" szintje. :-(

"Szvsz felesleges ilyenekkel vitaznod... "

Igazad van, de ha nem válaszolok nekik, akkor rikácsolnak, hogy nem tudok. :-) Ha meg válaszolok, akkor meg szemtelenkednek. :-(
Akkor most mit tegyek?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-04-14 21:52:25 355
Birs, nem mondtak meg neked, hogy az internet teli van unatkozo kozepiskolasokkal, akiket ugy altalaban nem erdekel semmi komolyabb dolog?
Szvsz felesleges ilyenekkel vitaznod...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!