Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-04-14 16:42:39 26
szerintem is
A hozzászólás:
ATi Creative Commons License 2001-04-14 16:39:51 25
sokat gondolkodtam azon, hogy miért csak párhuzamosan van az els? szárny tartva és végre idén több csapatnak is az eszébe jutott ez valahol brulálisabban (Jordan, Benetton), valahol kevésbé (Minardi). Szvsz nagyon feldobja ez az új fajta front wing a kocsikat
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-04-14 16:04:26 24

ezen képen jól látható a Jordan idei furcsa első szárnya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!