|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-04-12 09:11:29
|
14
|
Is there a Tropico demo available?
The release of the demo has been delayed until after Tropico has gone gold. Keep checking the PopTop site!
|
|
A hozzászólás:
 |
Laszlo-
2001-04-12 04:56:54
|
13
|
Udv!
Demorol tudtok valamit ?
Azert bizom benne ,hogy nem olyan erdektelen lesz az epitkezes mint a railr.2 ben . Ott tok mind1 volt ,hogy vezetett-e vasut a varosba vagy nem. A transport td -ba legalabb fejlodott valamit a varos ,ha volt ellatasa. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|