Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-04-12 09:11:29 14
Is there a Tropico demo available?
The release of the demo has been delayed until after Tropico has gone gold. Keep checking the PopTop site!

A hozzászólás:
Laszlo- Creative Commons License 2001-04-12 04:56:54 13
Udv!

Demorol tudtok valamit ?
Azert bizom benne ,hogy nem olyan erdektelen lesz az epitkezes mint a railr.2 ben . Ott tok mind1 volt ,hogy vezetett-e vasut a varosba vagy nem. A transport td -ba legalabb fejlodott valamit a varos ,ha volt ellatasa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!