|
|
|
|
 |
ATi
2001-04-10 23:41:01
|
13
|
upc kábelen sincs, van helyette nálunk kínai közszolgálati tv...
gratulalni tok upc vezetésének...
németeknél, osztrákoknál mindenhol ez van, futam el?tt egy jó kis f1 show m?sor van, ezt igazán megcsinálhatnák Mo-n is |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-04-10 23:32:21
|
12
|
| Ha jól tudom digitális műholdvevőn is fogható. Ok,persze minden zseton kérdése. |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2001-04-10 23:28:32
|
11
|
| Kelet Magyarországon nincs ORF :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|