Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-04-10 23:32:21 12
Ha jól tudom digitális műholdvevőn is fogható. Ok,persze minden zseton kérdése.
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-04-10 23:28:32 11
Kelet Magyarországon nincs ORF :(
Előzmény:
J-MAN Creative Commons License 2001-04-10 23:26:02 10
Már a F1 topicban is írtam, hogy rossz adó közvetítéseit nézitek. Az ORF1 csatornát tudom ajánlani, ami azon túlmenően, hogy profi kommentátorral rendelkezik (nem is Palik&Mezei)1(!) órával a verseny kezdete előtt megkezdi műsorát, amiben sok érdekességet-többek között a már említetteket is-bemutat.Hát még amikor Tanja Bauer is ezt a csatornát erősítette...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!