|
|
|
|
 |
Attilio
2001-04-10 23:28:32
|
11
|
| Kelet Magyarországon nincs ORF :( |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-04-10 23:26:02
|
10
|
| Már a F1 topicban is írtam, hogy rossz adó közvetítéseit nézitek. Az ORF1 csatornát tudom ajánlani, ami azon túlmenően, hogy profi kommentátorral rendelkezik (nem is Palik&Mezei)1(!) órával a verseny kezdete előtt megkezdi műsorát, amiben sok érdekességet-többek között a már említetteket is-bemutat.Hát még amikor Tanja Bauer is ezt a csatornát erősítette... |
|
Előzmény:
 |
ATi
2001-04-10 23:18:23
|
9
|
| sajnos ilyenek nincsenek a kozvetitesekben :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|