|
|
|
|
 |
ATi
2001-04-10 23:18:23
|
9
|
| sajnos ilyenek nincsenek a kozvetitesekben :( |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-04-10 23:13:56
|
8
|
Az se semmi, mikor kezébe kapja a dobverőket és beindul a bandájával...
Nagy show volt, mikor "kígyóbőrbe" öltöztetett cicababáit az autón fekve fotózta "1000" fotós, erre Eddie kiszaladt a boxból és elhessegette őket...Volt nagy röhögés... |
|
Előzmény:
 |
ATi
2001-04-10 22:48:17
|
7
|
| jaja, Eddie Jordan tenyleg a legszinesebb csapatfonok, fasza az új bajuszkaja :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|