|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-04-10 23:13:56
|
8
|
Az se semmi, mikor kezébe kapja a dobverőket és beindul a bandájával...
Nagy show volt, mikor "kígyóbőrbe" öltöztetett cicababáit az autón fekve fotózta "1000" fotós, erre Eddie kiszaladt a boxból és elhessegette őket...Volt nagy röhögés... |
|
A hozzászólás:
 |
ATi
2001-04-10 22:48:17
|
7
|
| jaja, Eddie Jordan tenyleg a legszinesebb csapatfonok, fasza az új bajuszkaja :) |
|
Előzmény:
 |
J-MAN
2001-04-10 22:31:10
|
5
|
Eddie Jordan a legjobb arc a F1 világában.
Remélhetőleg eljő 1x az idő, amikor: Go for Gold! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|