Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-04-10 23:13:56 8
Az se semmi, mikor kezébe kapja a dobverőket és beindul a bandájával...
Nagy show volt, mikor "kígyóbőrbe" öltöztetett cicababáit az autón fekve fotózta "1000" fotós, erre Eddie kiszaladt a boxból és elhessegette őket...Volt nagy röhögés...
A hozzászólás:
ATi Creative Commons License 2001-04-10 22:48:17 7
jaja, Eddie Jordan tenyleg a legszinesebb csapatfonok, fasza az új bajuszkaja :)
Előzmény:
J-MAN Creative Commons License 2001-04-10 22:31:10 5
Eddie Jordan a legjobb arc a F1 világában.
Remélhetőleg eljő 1x az idő, amikor: Go for Gold!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!