|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-04-10 22:50:35
|
12
|
Naná, hogy van...Már alig várom a megjelenését.
Hihetetlen, milyen ígéretesnek tűnik. Rám számíthatsz.
Te, Attilio! Nagyon hasonlónak tűnik az izlésvilágunk. CM, Jordan F1, Tropico...
Még GPW-zned kéne 1 kicsit, aztán 100%... |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-04-10 22:15:22
|
11
|
nem tudom van e jövője ennek a topiknak mindenesetre kkedvencekben hagyom ! Ha valaki rátalál és szereti a játékot kérem írjon hátha van jövője ennek a topiknak is !
Attilio
U.i.: a képre kattintva egy igen érdekes oldara juttok (ha még működni fog mire benéztek ide) !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|