Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-04-10 22:50:35 12
Naná, hogy van...Már alig várom a megjelenését.
Hihetetlen, milyen ígéretesnek tűnik. Rám számíthatsz.

Te, Attilio! Nagyon hasonlónak tűnik az izlésvilágunk. CM, Jordan F1, Tropico...
Még GPW-zned kéne 1 kicsit, aztán 100%...

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-04-10 22:15:22 11

nem tudom van e jövője ennek a topiknak mindenesetre kkedvencekben hagyom ! Ha valaki rátalál és szereti a játékot kérem írjon hátha van jövője ennek a topiknak is !

Attilio

U.i.: a képre kattintva egy igen érdekes oldara juttok (ha még működni fog mire benéztek ide) !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!