|
|
|
|
 |
Iván Gábor
2001-04-09 09:57:42
|
21
|
Tivadar!
Ezt Te írtad: "Egyre inkább úgy érzem, hogy egyeseknek (sokaknak ?) itt az a célja, hogy bebizonyítsa, a vallásos emberek is ugyanolyan ostobák, mint a többi, "
Szóval úgy gondolod, hogy a vallásodon kívűli emberek ostobák???!!! Jó lenne észre térned. |
|
A hozzászólás:
 |
tivadar
2001-04-09 09:46:39
|
20
|
"Sajnos"... már megint györgyivel értek egyet. Egy ilyen Val-Fil fórumon az ez ember azt várná, hogy vallással + filozófiával foglalkoznak az emberek. EZZEL A KETTŐVEL.
Ha valakinek anyázni van kedve, vagy politizálni (stb, stb.) erre vannak egyéb helyek a FÓRUMon. Nem értem, - és nem is akarom érteni - miért kell az esetleg ellentétes vallási ill. filozófiai partnereimet a legdurvább módon utasítani mindenféle illetlen dolgokra...? Miért kell idejönni egészen nyilvánvaló provokatív szándékkal, amire vagy nem szabad(na) egyáltalán reagálni, vagy pedig "muszály" hasonló hangnemben válaszolni.
Egyre inkább úgy érzem, hogy egyeseknek (sokaknak ?) itt az a célja, hogy bebizonyítsa, a vallásos emberek is ugyanolyan ostobák, mint a többi, sőt ezek még farizeusok is...
A Békesség iszonyú fontos, de nem minden áron... |
|
Előzmény:
 |
gyorgyi_
2001-04-07 06:43:49
|
11
|
| Szo sincs itt mashituekrol. Itt azokrol van szo, akik kifejezetten azert vannak itt, hogy bosszantsak az embert, vagy hogy kotekedjenek. Vagy azert, hogy csak a sajat igazukat hajtogassak, meg sem hallgatva masokat (pl. hitgyulisek). Szerintem ezekkel ez emberekkel a bekesseg ugy valosithato meg, ha az ember nem kommunikal veluk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|