Keresés

Részletes keresés

sansan Creative Commons License 2001-04-08 21:55:39 357
Most elteszem magam ,a maccsal aludni,meg a vadmaccsal:-)))
Amúgy ebben igazad van micivel kapcsolatban,ezt a vadmacsom is mondta!
Holnap folytatjuk,mert a vadmacsnak kell a gép!
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-08 21:24:06 356
Vezettem már le a macskám energiáit a kezemmel is, de azt csak mazohistáknak tudom ajánlani...

Egyébként rendkívül bensőséges volt a hangulat.
Boldog volt a macs!!! (-:

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-08 21:21:27 355
Sokat számít, hogy mennyi ideig hagyja magát simogatni, és hogy amúgy hogy viszonyul a simogatáshoz!!!

Megfigyeltem a saját macskámon, hogy ha már nagyon sokáig kényeztetem, elkezd mocorogni és nem fér a bőrébe.

Egyszer hirtelen, belémkapott, és akkor ugrott be MIVAN:

Ott vannak a kismakák, akiket az anyjuk nyalogat.
Az annyuk nem csak nyalogatja őket, hanem játszik is velük.

A kismacskák egy adag nyalogatás után egy kis játékban részesülnek, történetesen anyjukra "támadnak". A kedves mama, ha ezt megunja jól leteremti őket, majd tesped tovább, de nem mindíg foglalkozik a kis dögökkel...

Mivel alapvetően feltételezem, hogy a simogatáskor a kezünk az anyai nyelv nagy büdös megfelelője, az az elképzelés is tökéletesen helytáll, hogy egy kis "nyalogatás" után, jöhet a játék!

Azaz Mici drága nem biztos, hogy aggresszióból támad!!!
Mici lehet épp második gyermekkorát éli!!!
Hót komolyan!!!

Ugyanez van a kutyáknál is, de Ők képesek megtanulni, hogy milyen harapással nem ártanak még nekünk. Erre tapasztalataim szerint a macskák nagyon nem képesek, de az ilyen "nyalakodások" után feltörő energiák levezetésére alkalmas egy labda vagy egy cicapeca...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!