|
|
|
|
 |
sansan
2001-04-08 21:17:52
|
354
|
| Sajnos így van.Számunkra is érthetetlen.DE. Elmesélem a történetét,hogy tisztábban láss.1991-ben találta a nagynéném Békásmegyeren a már alig élő,eldobott kiscicát.Visszahozta az életbe és nevelgette.Amikor elérte a megfelelő kort ivartalanítva lett(lánymacs volt).Közben nagynéném Svájcba költözött egy időre a lányához és Micike,hogy ne legyen egyedül,egy vidéki kisvárosba költözött ,anyukámhoz,de még mindíg emeletbe.Néhány hónapig itt élt,de még mindig nagyon barátságos volt.Közben anyósoméknál kipusztultak a macskák valamilyen járvány miatt és ugye egy kertes ház elképzelhetetlen macska nélkül,különösen,ahol takarmányt tárolnak.Eddig egeret nem is látott,sőt más állatot sem.92 vége óta itt él.Ekkor viszont már morgós és vérengző lett. Azóta is.Nagyjából ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-04-08 21:03:02
|
353
|
ÁCSI!!!
Követlen "simogatásos kontextusban" kezd el morogni, és karmolni??? |
|
Előzmény:
 |
sansan
2001-04-08 21:00:20
|
352
|
| Ja ,mégvalami:Ez a vad macsról jutott eszembe:Anyósoméknál lakik Micike.Már régebben irtam róla a Matskák 2-ben is.Nála agresszivebb,alattomosabb dögöt még nem láttam.Na ezt hiába simigatom.A legnagyobb idill közepén meggondolja magát és elkezd morogni,ha tovább simogatjuk,véres csíkokkal hálálja meg a kedvességet.Viszont szuper egerész,nagyüzemi egérgyilkos.Isten bizony odaadnám egy hétre Neked,mire jutnál vele. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|