|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-08 21:03:02
|
353
|
ÁCSI!!!
Követlen "simogatásos kontextusban" kezd el morogni, és karmolni??? |
|
A hozzászólás:
 |
sansan
2001-04-08 21:00:20
|
352
|
| Ja ,mégvalami:Ez a vad macsról jutott eszembe:Anyósoméknál lakik Micike.Már régebben irtam róla a Matskák 2-ben is.Nála agresszivebb,alattomosabb dögöt még nem láttam.Na ezt hiába simigatom.A legnagyobb idill közepén meggondolja magát és elkezd morogni,ha tovább simogatjuk,véres csíkokkal hálálja meg a kedvességet.Viszont szuper egerész,nagyüzemi egérgyilkos.Isten bizony odaadnám egy hétre Neked,mire jutnál vele. :-) |
|
Előzmény:
 |
sansan
2001-04-08 20:51:22
|
350
|
| Szerintem emlékezik arra,ha megfegyelmezik.Pl. Nejem lopáson kapta az asztalról.Azonnal nyakon csípte és felemelte a kezét,de nem ütött oda.Ugyanúgy lelapultak a fülei és becsukta a szemét,mint amikor kapott a fejére honapokal ezelőtt.Tehát emlékezik rá,hogy ezért mit kaphat.Egyébként ilyenkor annyira szerencsétlennek néz ki,hogy képtelenség bántani :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|