Keresés

Részletes keresés

Iván Gábor Creative Commons License 2001-04-08 13:24:47 17
Kedves Avi!

Akkor én jól csinálhatom, mert én nekem nagyon könnyű bárkit felbosszantanom az elveimmel. Már a rendőrök is elvittek egyszer bilincsben, mert őket is felbosszantottam. A PKKB elnökheklyettesét és elnökét is sikerült felbosszantanom. Most mivel nem bírnak velem, hülyének akarnak nyilváníttani. Pedig Ők azok.

Végül is még mindig jobban járok mint ha keresztrte feszítenének:)))

Aztán majd engem is lehetne ünnepelni ilyentájt:)))

A hozzászólás:
aranyviktor Creative Commons License 2001-04-08 12:24:39 16
Anthony de Mello írja:

A püspök panasza

Jézus ahová csak ment, forrongás tört ki. Én, ahová csak megyek, teával és süteménnyel kínálnak. Mit rontottam el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!