|
|
|
|
 |
Iván Gábor
2001-04-08 13:24:47
|
17
|
Kedves Avi!
Akkor én jól csinálhatom, mert én nekem nagyon könnyű bárkit felbosszantanom az elveimmel. Már a rendőrök is elvittek egyszer bilincsben, mert őket is felbosszantottam. A PKKB elnökheklyettesét és elnökét is sikerült felbosszantanom. Most mivel nem bírnak velem, hülyének akarnak nyilváníttani. Pedig Ők azok.
Végül is még mindig jobban járok mint ha keresztrte feszítenének:)))
Aztán majd engem is lehetne ünnepelni ilyentájt:))) |
|
A hozzászólás:
 |
aranyviktor
2001-04-08 12:24:39
|
16
|
Anthony de Mello írja:
A püspök panasza
Jézus ahová csak ment, forrongás tört ki. Én, ahová csak megyek, teával és süteménnyel kínálnak. Mit rontottam el?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|