Keresés

Részletes keresés

tivadar Creative Commons License 2001-04-09 09:46:39 20
"Sajnos"... már megint györgyivel értek egyet. Egy ilyen Val-Fil fórumon az ez ember azt várná, hogy vallással + filozófiával foglalkoznak az emberek. EZZEL A KETTŐVEL.
Ha valakinek anyázni van kedve, vagy politizálni (stb, stb.) erre vannak egyéb helyek a FÓRUMon. Nem értem, - és nem is akarom érteni - miért kell az esetleg ellentétes vallási ill. filozófiai partnereimet a legdurvább módon utasítani mindenféle illetlen dolgokra...? Miért kell idejönni egészen nyilvánvaló provokatív szándékkal, amire vagy nem szabad(na) egyáltalán reagálni, vagy pedig "muszály" hasonló hangnemben válaszolni.
Egyre inkább úgy érzem, hogy egyeseknek (sokaknak ?) itt az a célja, hogy bebizonyítsa, a vallásos emberek is ugyanolyan ostobák, mint a többi, sőt ezek még farizeusok is...
A Békesség iszonyú fontos, de nem minden áron...
aranyviktor Creative Commons License 2001-04-08 12:13:33 15
"Szerintem ezekkel ez emberekkel a bekesseg ugy valosithato meg, ha az ember nem kommunikal veluk."

Györgyikém!

A békességet neked, és magadban kell megvalósítanod! Ez a földi élet minimuma és maximuma is egyben. Ha ezt megtetted, hozzájárultál, elősegítetted a másik békéjét is.

avi

A hozzászólás:
gyorgyi_ Creative Commons License 2001-04-07 06:43:49 11
Szo sincs itt mashituekrol. Itt azokrol van szo, akik kifejezetten azert vannak itt, hogy bosszantsak az embert, vagy hogy kotekedjenek. Vagy azert, hogy csak a sajat igazukat hajtogassak, meg sem hallgatva masokat (pl. hitgyulisek). Szerintem ezekkel ez emberekkel a bekesseg ugy valosithato meg, ha az ember nem kommunikal veluk.
Előzmény:
t_matey Creative Commons License 2001-04-06 22:15:09 10
Szijasztok

Tivadar, a hasonlat jó, de mint mindegyik másik, azért ez is hasonlit.
Először is ne gyere a budiba a legyek közé ha nem kell sz**nod, ha meg jössz akkor ne csodálkozz :)))
Másodszor itt mindenki mindenki más számára lehet légy :) De mi lenne ha nem úgy gondolnánk a máshitűekre, hogy sz**os lábbal taposnak az arcunkra? :)))
Ja, és megértelek. Engem is bosszant néha ez a dolog.

(((Jézus mit mondott volna erre a tudomásulveszem=szeretem dologra?)))

Matey

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!