|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-06 17:08:09
|
327
|
Kedves banyoca!
Meglehetősen határozottan állítottad állításaid, ezért feltételezem, hogy bizonyítékaid is vannak azok hitelességére.
Kíváncsi lennék rájuk, mert azt egy röhelyes elgondolásnak tartom, hogy a macskák a kutyáknál okosabbak...
A macskák a kis agyukat azért nem tudják kihasználni, mert nincs benne tudat.
(Ha lenne, akkor elképzelhető lenne annak tudatos fejlesztése...)
Az arckifejezésük az emberi arckifejezéssel összeegyeztethetetlenek.
Semmi közük az emberi gondolatokhoz!!!
Ha Te ilyen meggyőződéssel állítod, hogy igen, feltételezem ennek megfelelően bánsz az állataiddal!
Igaz ez??? |
|
A hozzászólás:
 |
banyoca
2001-04-06 12:01:02
|
326
|
Nagyon is sokat jelent a macska nézése és igen is nagyon sok mindent elárul az arckifejezése.
Nekem van kutyám is, és merem állítani sokkal de nagyon sokkal inteligensebbek a macskák.(az agya lehet hogy kissebb, de tudja használni), és igenis megsértődik, sőt ilyenkor mindig hátat fordít, ne is lássam!!!
Csak az önző emberek nem vesznek észre ilyen jellegű dolgokat.Nem olvastam végig a forumot, de nagyon remélem nincs állatod. |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-31 21:45:47
|
307
|
Sok múlik azon, hogy a Te kutyáidnak milyen szabályrendszerhez kell/kellett igazodniuk, és milyen sebességgel. (Sokmindentől gyorsan el kellett tiltanom a kutyám, hogy maradhasson...)
Már nem azért mondom, de a macskák arckifejezése SEMMIT SEM JELENT!!!
Ezt már korábban is mondtam, hogy amit mi ennek vagy annak titulálunk semmit sem számít.
Hogy a macskesz feje "lenéző", nem jelenti azt, hogy le is néz.
Semmi köze hozzá.
Olyankor csak ott ül, és néz. De a macska BIZTOS nem sértődik meg. (Pici ahhoz az agya.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|