Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-04-01 17:40:25 320
.... hááát, azt hiszem talán a hangsúllyal, meg természetesen a "helytelen viselkedés" megszüntetésével/megakadályozásával....
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 17:35:20 319
Azt mond még meg, miképpen értetted meg vele ELŐSZÖR a "nem" szó jelentését???
Mert ugyebár azt is kellett...
Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-04-01 17:30:00 317
Ja, és a macskám nem öreg, kb. 3 éves, és valóban nem mindig éhes, de ha éhes, akkor is tudja, hogy mit is jelent az, ha a gazdija azt mondja, hogy : nem.

A kutyáim nevelésénél is ezt a kulcsszót használom alapvetően... meg némi kis lelki "terrort"....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!