Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 17:35:20 319
Azt mond még meg, miképpen értetted meg vele ELŐSZÖR a "nem" szó jelentését???
Mert ugyebár azt is kellett...
A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-04-01 17:30:00 317
Ja, és a macskám nem öreg, kb. 3 éves, és valóban nem mindig éhes, de ha éhes, akkor is tudja, hogy mit is jelent az, ha a gazdija azt mondja, hogy : nem.

A kutyáim nevelésénél is ezt a kulcsszót használom alapvetően... meg némi kis lelki "terrort"....

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 16:45:20 311
Eleinte nem hiszem, hogy tudták mit szabad mit nem.
Te, hogy adtad tudtukra?

A macskád biztos nem éhes, vagy már meglehetősen öreg, hogy így tudja mit szabad és mit nem.

A "csúnyán nézés" mihez képest csúnya?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!