|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-01 17:35:20
|
319
|
Azt mond még meg, miképpen értetted meg vele ELŐSZÖR a "nem" szó jelentését???
Mert ugyebár azt is kellett... |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-04-01 17:30:00
|
317
|
Ja, és a macskám nem öreg, kb. 3 éves, és valóban nem mindig éhes, de ha éhes, akkor is tudja, hogy mit is jelent az, ha a gazdija azt mondja, hogy : nem.
A kutyáim nevelésénél is ezt a kulcsszót használom alapvetően... meg némi kis lelki "terrort".... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-04-01 16:45:20
|
311
|
Eleinte nem hiszem, hogy tudták mit szabad mit nem.
Te, hogy adtad tudtukra?
A macskád biztos nem éhes, vagy már meglehetősen öreg, hogy így tudja mit szabad és mit nem.
A "csúnyán nézés" mihez képest csúnya? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|