Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 17:19:56 316
Az én macskám is tudja MÁR a szabályokat, és hidd el jobb dolga van, mit azt itt valószínűleg sokan egyáltalán elképzelni tudják.
A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-04-01 17:18:17 315
És akkor még csodálod, hogy félős, meg lelkibeteg?????
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 17:00:33 313
A macskák szerintem eredendően félnek az embertől.
Még akkor is meg lehet ijeszteni, ha viszonylag jó viszonyban vagyunk vele.

Egyébként a macskámat én sem ütöttem meg soha. (Csak üvöltve rohantam felé, ha rosszat tett. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!