|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-04-01 17:19:56
|
316
|
| Az én macskám is tudja MÁR a szabályokat, és hidd el jobb dolga van, mit azt itt valószínűleg sokan egyáltalán elképzelni tudják. |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-04-01 17:18:17
|
315
|
| És akkor még csodálod, hogy félős, meg lelkibeteg????? |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-04-01 17:00:33
|
313
|
A macskák szerintem eredendően félnek az embertől.
Még akkor is meg lehet ijeszteni, ha viszonylag jó viszonyban vagyunk vele.
Egyébként a macskámat én sem ütöttem meg soha. (Csak üvöltve rohantam felé, ha rosszat tett. ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|